profili i kompanisë
Produktet
Pjesë Auto
X

ne do t'ju sigurojmë
merrni gjithmonëmë e mira
rezultatet.

Merrni mostra dhe libra me figura falasGO

Danyang Ruiming Precision Mold Co., Ltd. është një ndërmarrje me teknologji të lartë dhe të re e cila është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e kallëpeve posaçërisht në gamën e pjesëve të automjeteve, si dhe në dizajnimin dhe prodhimin e produkteve.Kompania ndodhet në qytetin Xinqiao, Danyang City, Provinca Jiangsu, afër Shangait, duhen vetëm dy orë për të vozitur.

di më shumë për kompaninë
DJI_000211

Kuptoni tonënproduktet kryesore

Specializuar në projektimin dhe prodhimin e kallëpeve të pjesëve të automjeteve dhe dizajnimin e produkteve.

Danyang Ruiming
Precision Mold Co., Ltd.

 • fabrika e mykut
 • fabrika e derdhjes me injeksion

Fabrika e kallëpeve ka 45 staf teknik. Me të gjitha llojet e pajisjeve të përpunimit, duke përfshirë 8 qendra të përpunimit CNC të importuara (5 bluarje me shpejtësi të lartë).

 • 9 makina prerëse teli
 • Ecje me 3 tela të mesëm
 • 5 makina pulsuese elektrike precize
 • 5 makina bluarje precize
 • 6 frezë
 • 2 makineri shpimi te medha
 • 2 torno

 

Fabrika e derdhjes me injeksion ka një makinë formimi me injeksion 1200T, një makinë formimi me injeksion 650T, një makinë formimi me injeksion 530T, një makinë formimi me injeksion 470T, dy makina të derdhjes me injeksion 280T dhe katër makina të derdhjes me injeksion 200T.

 • një makinë formimi me injeksion 1200T
 • një makinë formimi me injeksion 650T
 • një makinë formimi me injeksion 530T
 • një makinë formimi me injeksion 470T
 • dy makina formimi me injeksion 280T
 • katër makina të derdhjes me injeksion 200T
shërbimi

Tonaforcë

të funditprodukt

Pse të zgjidhniRuiming ?

 • Konsumatorët kryesorë
  Konsumatorët kryesorë
  Deri në këtë moment, klientët kryesorë të fabrikës së mykut janë prodhuesit origjinal të pjesëve të këmbimit duke përfshirë Changchun FAW, SAIC, Geely, DFPV, Dongfeng Nissan, DFLZ, DFAC, DFSK, BAIC, JAC dhe Chery.
 • Avantazhet tona
  Avantazhet tona
  Kënaqësia e klientit është ndjekja jonë dhe prodhimi i produkteve të shkëlqyera është detyra jonë.Kompania i përmbahet gjithmonë filozofisë së biznesit të orientuar nga njerëzit, mbi të gjitha klientët dhe duke kërkuar përsosmëri më të madhe.

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër.

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë